СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» стала переможцем премії “Вибір країни” 2021

ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» понад три роки на ринку пакувальних матеріалів. Наша компанія стрімко розвивається та постійно вдосконалює технологічні процеси, працюючи над підвищенням якості та безпеки пакування, пропонуючи нові та ефективні рішення для наших клієнтів.

За цей короткий термін ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» стала компанією, що найбільш динамічно розвивається, серед підприємств, що виробляють гнучке пакування.

Як підсумок – премія “Вибір країни” 2021 року, яка вручається лише одній компанії у кожній номінації, і є підтвердженням її високих досягнень за минулий рік. 

Для визначення переможців застосовується комплексний підхід, що охоплює аналіз фінансових показників діяльності та ринкові позиції підприємства у динаміці. “Вибір Країни” також відображає настрої споживачів – через показники продажу продукції та відгуки споживачів.

ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» знаходиться в Київській області, в селі Рославичі. Виробничі цехи займають понад 7 000 квадратних метрів, обладнані найсучаснішим європейським інноваційним флексографічним обладнанням.

За рік наше підприємство виробляє понад 2 000 000 кілограмів пакувального матеріалу – це пакування для:

  • кондитерської продукції та хлібобулочних виробів
  • продуктів глибокого заморожування
  • олійно-жирової промисловості
  • майонезу, кетчупу, соусів
  • снекової групи
  • кормів
  • засобів гігієни
  • побутової хімії та багатьох інших напрямків

Всупереч несприятливим зовнішнім чинникам та карантинні обмеження, 2021 рік став продуктивним для ТОВ «ТИПОГРАФІЇ «ПАРУС» Ми закінчили будівництво нової черги заводу, встановили та запустили в роботу нове європейське інноваційне обладнання, що відповідає найвищим стандартам якості друку. На підприємстві працює понад 200 працівників. І це спеціалісти високого класу, здатні вирішувати завдання будь-якої складності.

Всі ми з гордістю прийняли новину про вручення нам почесної нагороди “Вибір країни” 2021 року.

Таке визнання нашої праці надихає колектив і мотивує команду на просування вперед, і повністю збігається з нашою місією

– ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.