СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

Унікальна поліетиленова плівка

Провідними фахівцями ТОВ «ТІПОГРАФІІ« ПАРУС »розроблена унікальна рецептура поліетиленової плівки для пакування заморожених м’ясних напівфабрикатів для найбільшого в Україні підприємства з виробництва сільськогосподарської продукції – агроіндустріального холдингу« Миронівський Хлібопродукт ». Унікальність даної рецептури в наступному: отримати високу міцність пакета на прокол і в той самий час зберегти максимальну еластичність і міцний зварний шов. Якість і безпечність цієї плівки підтверджена Латвійським центром сертифікації https://www.latsert.lv/ru/par-mums/vispariga-informacija.html

Провідні фахівці ТОВ «ТІПОГРАФІІ« ПАРУС »дають хід новим ідеям, застосовуючи найсучасніші інноваційні технології та методи в виробництві гнучкого упакування для промислового друку.

Завдяки об’єднанню всіх підрозділів і злагодженій роботі в ТОВ «ТІПОГРАФІІ« ПАРУС »- інноваційні розробки можуть швидко втілюватися в високоякісну гнучке упакування.

Багаторічний досвід, заснований на великій кількості реалізованих проєктів в самих різних галузях, допомагає фахівцям ТОВ «ТІПОГРАФІІ« ПАРУС »швидко знайти інноваційне рішення для проєктних завдань наших партнерів.

ТОВ «ТІПОГРАФІІ« ПАРУС »- Ваш надійний, компетентний партнер і виробник високоякісного гнучкого – полімерного пакування.