СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

Інновації та вдосконалення технології флексографічного друку

ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» постійно займається інвестуванням у процес удосконалення виробничих потужностей. У листопаді 2021 року запустили другу лінію виробництва. Новий цех обладнали високотехнологічними машинами, які здійснюють контроль за всіма параметрами якості в автоматизованому режимі та забезпечуватимуть споживачів продукцією найвищої якості. Наприклад, сучасна друкарська машина Comexi F2MC10 із впровадженням інноваційних технологій щодо зниження екологічного впливу на навколишнє середовище. Вона має такі переваги:

  • впроваджено спеціальну технологію зменшення фарби в бочках
  • автоматичні системи вимірювання концентрації вмісту спиртів у повітрі
  • спеціальна система подачі спиртів та розчинників з умовою зниження витрати на 20%
  • нова система повністю інтегрована з машинною логікою, що дозволяє автоматично    визначати зміни стану машини разом із часом та метрами надрукованої плівки.

Крім того, успішно внесено зміни в контроль якості під час друку, впроваджено низку нових технологій з відстеження, виявлення та оповіщення операторів про проблему при друку на високих швидкостях.

Завдяки цьому обладнанню ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС»  розширює лінійку своєї продукції. Ми відкриті для всіх відповідальних партнерів, гарантуємо терміни виконання замовлення та високу якість нашої продукції.