СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» Підсумки 2021 року.

   ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» продовжує вдосконалювати технологію флексодруку та покращувати якість пакувальної продукції, поповнюючи парк обладнання та вдосконалюючи методи виробництва.

   Протягом 2021 року було завершено будівництво нових виробничих цехів та модернізацію обладнання. Побудовані та введені в експлуатацію; цех друку №2, склад готової продукції, склад фарби, цех ламінації та різання, цех колористики, а також адміністративні приміщення. Загальна площа нових цехів 5000 м/2.

   Закуплено, встановлено та запущено сучасне обладнання.

   У сучасній друкарській машині Comexi F2MC10 впроваджено найновіші інноваційні технології. Серед них: зменшення фарби в бочках, автоматична система виміру концентрації вмісту спиртів у повітрі, спеціальна система подачі спиртів та розчинників за умови зниження витрати на 20%. Нова система повністю інтегрована з машинною логікою, що дозволяє автоматично визначати зміни стану обладнання разом із часом та метрами надрукованої плівки. Все це допомагає значно знизити згубний вплив на довкілля під час друку.

   Станція змішування Inkmaker дозволяє максимально без втрат використовувати фарбу та розчинники, забезпечуючи цим менше їх споживання. Це призводить до економії енерговитрат та ресурсів, скорочуючи викиди у навколишнє середовище.

   Пакеторобне обладнання HEMINGSTONE. Високопродуктивна автоматична пакеторобна машина з п’ятьма сервомоторами для виготовлення пакетів з поліетилену/поліпропілену в стопі для їх подальшого використання в автоматичних лініях упаковування хліба, курей тощо.

   Високошвидкісна бобінорізка JURMET MASTER з роздільним розмотувачем дає можливість повністю контролювати процес різання. Параметри різання різного типу матеріалів зберігаються та автоматично вводяться у разі повторення. Програмне забезпечення верстата спроектоване для легкої установки точної величини натягу на різних відрізках проходу стрічки. Бобінорізка сама робить діагностику можливих проблем.

   На підприємстві ми створили високотехнічну та сучасну лабораторію для перевірки вхідної сировини, матеріалів та пакувальної продукції, що виготовляється. Фахівці проводять повний цикл перевірки фізико-механічних параметрів пакувальних виробів. Співробітники лабораторії постійно підвищують рівень кваліфікації, проходячи міжнародні навчання, семінари та використовують свій досвід на практиці.

   Наша мета – висока якість та безпека пакувальної продукції для людей.

   Завдяки модернізації ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» може виробляти пакувальні матеріали високої складності та задовольняти найвибагливіших замовників. Таких високих показників ми досягли завдяки злагодженій роботі команди. Команда ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» молода, була сформована трохи більше ніж три роки тому.

   За цей короткий період ми досягли високих результатів і масштабували виробництво більш ніж удвічі. На початку 2021 року на підприємстві впровадили ритуали управління та інструменти системної роботи, які допомогли впорядкувати всі бізнес-процеси виробництва, оцифрували документообіг. Вся наша команда протягом 2021 року чудово попрацювала та виконала поставлене перед нею завдання.

   Як підсумок – премія «ВИБІР КРАЇНІВ»2021 року, яка вручається лише одній компанії у кожній номінації, і є підтвердженням її високих досягнень за минулий рік.