СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

ООО «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» дбає за безпечне виробництво.

Відповідно до статті 40 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» та з метою підвищення навченості працівників заходам пожежної безпеки, перевірки знань з пожежної безпеки (пожежно-технічного мінімуму) наших працівників, та  набуття спроможності працівників підприємства у разі необхідності діяти правильно, швидко, злагоджено та рішуче –  керівництво  підприємства разом з особовим складом 47-ДПРП смт. Глеваха провели 22 жовтня 2021 року практичне навчання  на території ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» в с. Рославичі.

В ході навчання відпрацьовано практична  евакуація працівників з робочих місць, – усі 100% працівників залишили робочі місця за 40 секунд та зібралися на місці збору – КПП, де безпосередні керівники структурних підрозділів перевірили наявність людей,  – евакуювались 100% працівників.

Досягнуті цілі:

• працівники організовано евакуювалися з виробничих та інших приміщень, проявів паніки і травмування людей не виявлено;

• організація управління евакуацією з боку керівників була чітка та продумана;

• системи пожежної сигналізації та  оповіщення спрацювали на 100%, двері евакуаційних виходів  без перешкод відчиняються.

• наявність та напрямок руху до евакуаційних шляхів та виходів позначено відповідними знаками безпеки згідно з ГОСТ 12.4.026-76 та змінами, внесеними в нього ДСТУ ISO 6309:2007.

 

Оцінка готовності на період проведення тренувань «задовільно». 

Наступний етап навчань. Гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Начальник 47-ДПРП 7-ДПРЗ капітан служби цивільного захисту Руслан ГРИГОРЕНКО провів інструктаж про порядок використання вогнегасників  (вуглекислотних та порошкових), особливості використання, відповів на питання працівників, після чого 100% працівників практично спробували використати вогнегасники на практиці – усі справились з завданням (недоліки вказувались одразу кожному персонально, найбільш характерні: відстань до пожежі – до одного метру, в залежності від інтенсивності полум’я; як правильно утримувати вогнегасник під час гасіння – не перевертати горизонтально та не брати за раструб вуглекислотні вогнегасники.

Після чого вогнеборці провели гасіння уявної пожежі водою, використовуючи спецмашину та пожежну команду.

 

 

 

По завершенню навчань рятувальники провели інструктаж з працівниками де нагадали про дотримання вимог пожежної безпеки, заборони сталювання сухої рослинності та дії під час виявлення елементів пожежі, після чого рятувальники відповіли на задані запитання та підвели підсумки.

Інформаційно – аналітична довідка про виникнення НС в Україні у 2020 році.

Так, в 2020 році сталося 66 642 пожежі. З них 18 820 – в житловому секторі; тисячу сто двадцять два – у виробничій сфері; 2432 – в транспорті; 44 268 пожеж сталися з інших причин.

Загинули в пожежах 953 людини та 827 постраждали. Рятувальникам вдалося врятувати 1008 осіб.

 

ООО «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» дбає за безпечне виробництво, та забезпечення підприємства усіма сучасними пожсистемами, своєчасно проводить навчання працівників діяти у разі необхідності правильно та рішуче  це – запорука безпеки та збереження життя кожної людини.