СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

Про нас

У листопаді 2017 року відбувся запуск нового сучасного заводу повного циклу по виробництву гнучкої упаковки. Місце розташування заводу — Київська область, с. Рославичі.

Європейське устаткування (парк сучасних екструдерів, іспанські флексографічні машини «COMEXI» з діапазоном друку до 8 кольорів останнього покоління з можливістю друку на зворотній стороні плівки, ламінаторы «NORDMECCANICA SUPER — COMBI» для нанесення сольвентних і водоосновних покриттів і адгезивів, а також безсольвентних клеїв, парк слітерів і різальних машин для виробництва упаковки і пакетів різної конфігурації, організація внутрішньовиробничої логістика відповідно до кращих світових практик.

Це дозволить нам випускати продукцію, яка відповідатиме усім вимогам, що висуваються до постачальників пакувальних матеріалів, які входять в ланцюжок постачання упаковки для харчових продуктів.

Продуктовий портфель компанії включає широкий спектр упаковки для харчової промисловості, виробників побутової хімії і багатьох інших промислових матеріалів, бакалії, а також фірмові пакети різної конфігурації.

Політика ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» — лідерство, процесний підхід і постійне вдосконалення інтегрованої системи управління організацією підприємства.