СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

Виробництво

Виробництво ТОВ “ТИПОГРАФІЯ “ПАРУС” — це краще європейське устаткування, яке дозволяє нам створювати продукти з характеристиками, що максимально відповідають вимогам наших Клієнтів і випускати на ринок нові інноваційні продукти.

Тришаровий екструдер HSRT — TR65 — 1800 для отримання тришарової ПЕ плівки

Тришаровий екструдер для отримання тришарової ПЕ плівки (модель HSRT — TR65 — 1800). Максимальна ширина плівки : 1700 мм Товщина плівки LDPE: 0,02 — 0,2 мм Максимальна продуктивність: LDPE 250 кг/ч

Флексографічна друкарська машина COMEXI

Іспанські флексографічні машини COMEXI з діапазоном друку до 8 кольорів останнього покоління з можливістю друку на зворотній стороні плівки.

pechatnaya-mashina

Ламінатори NORDMECCANICA SUPER – COMBI

 

laminator

Ламінатори NORDMECCANICA SUPER — COMBI (для нанесення сольвентних і водоосновних покриттів і адгезивів, а також безсольвентних клеїв).

Ламінатор Super Combi 3000 має компактний розмір, поєднує в собі стиль комби з можливістю заміни криючих модулів з різною технологією ламінування, дозволяючи створювати широкий спектр покриттів і ламінатів. Наявність високоефективної сушки визначає високу продуктивність і якість.

Ламінатор обладнаний ефективною системою витягу пари, що утворюється в процесі роботи. Для кращого процесу ламінації машина оснащена охолоджувальним циліндром. Цифрове управління логікою машини за допомогою PLC контролера c протоколом Profinet. «Nordmeccanica Syntesis» — система контролю, що дозволяє управляти усіма параметрами машини і стежити за її функціонуванням.

Машина розроблена згідно з високими вимогами до безпеки персоналу, який з нею працює. Усі механізми обертання й шестерні закриті спеціальними панелями, а двері, що відкриваються, і кришки забезпечені кінцевими вимикачами. Парк слитерів і різальних машин для виробництва упаковки і пакетів різної конфігурації (JURMET, HEMINGSTONE).

Бобінорізальна машина, модель FSL- T1300 V

бобинорезальная машина (1)

Бобінорізальна машина для подовжнього розрізання рулонів тонких матеріалів, таких як целофан, поліетиленова, поліпропіленова плівка, багатошарові комбіновані плівки типу ОПП, БОПП та ін., а також плівка ПВХ, фольга, каширована фольга, різні види офсетних паперів, паперів з покриттям і тому подібне як з друком, так і без неї. При намотуванні вихідних бобін компенсує можливу нерівномірність товщини початкового матеріалу. Машина оснащена трьома двигунами (кожен вал намотування приведений від власного двигуна і головний двигун) що дозволяє намотувати одночасно рулони з різними діаметрами на кожному з валів намотування і задавати обертання валів намотування в різні боки.

Гранулятор для переробки пластикових відходів, модель YDN — 2v-65

гранулятор

Автоматична пакеторобна машина HM — 800w+CK

резалка

Автоматична пакеторобна машина ВИКЕТ конвеєром для виготовлення пакетів з бічними швами з поліетилену /поліпропілену в стопі для їх подальшого використання в автоматах для упаковки хліба /курей.

Високопродуктивна автоматична пакеторобна машина з 5 сервомотрами для виготовлення пакетів з поліетилену /поліпропілену в стопі для їх подальшого використання в автоматичних фасувальних лініях упаковки хліба, курей і тому подібного. Пакети мають клапан і два пробивні отвори 14 мм діаметром і виготовляються в стопах, насаджених на два штирі спеціального вихідного конвеєра карусельного типу (вікет). Машина оснащена облаштуванням вирівнювання полотна перед упорядженням пробивки отворів і вікет конвеєром.

Високошвидкісний автомат для виготовлення пакетів з бічними зварюваними швами JP — 32se – SV

Високошвидкісна автоматична машина виробництва HEMINGSTONE з електронним управлінням для виготовлення пакетів з бічними термозварюваними швами. В якості початкового матеріалу можуть застосовуватися рукавні плівки з поліетилену низького і високого тиску, поліпропілену.

А також:

  • Додрукарьська підготовка;
  • Професійний кольороподіл;
  • Передове програмне забезпечення, що дозволяє врахувати особливості і властивості як упаковки, так і друкарського устаткування;
  • Виготовлення цифрової кольоропроби для узгодження з Клієнтом;
  • Розробка дизайну.