СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» продовжуємо модернізацію виробництва.

  Новий етап інновацій та вдосконалення технології змішування фарб.

  На нашому підприємстві в листопаді 2021 року встановили та запустили в роботу 24 барвисту станцію змішування Inkmaker. Компанія Inkmaker, заснована в Італії в 1987 році, є світовим лідером з виробництва інтегрованих систем автоматизації процесу дозування та змішування фарб.

  Запатентоване програмне забезпечення та системи Inkmaker гарантують узгоджену, миттєву передачу кольорів з високою точністю. Станція змішування від Inkmaker дозволяє автоматично виробляти рецептури понтонів та тріадних фарб для різних умов друку. Точні формули, розроблені в лабораторії підприємства за допомогою пробо – друкарського верстата K Printing Proofer та новітнього ліцензійного програмного забезпечення InkFormulation, узгоджені з технологічним відділом, зберігаються у станції Inkmaker та використовуються у нових та повторних тиражах, скорочуючи час приготування понтонів, коригування та запуску робіт. Станція гарантує точне відтворення формул, програмне забезпечення станції дозволяє вести контроль матеріалів, залишків, статистику та позамовний облік.

  Станція змішування Inkmaker дозволяє максимально і без втрат використовувати фарбу та розчинники, забезпечуючи цим менше її споживання, що призводить до економії енерговитрат та ресурсів, тим самим зможе знизити викиди у навколишнє середовище.

  Це ще один крок ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» у напрямку турботи про екологію.