СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» – охорона навколишнього середовища.

   Зміни клімату у світі та в Україні не можуть не хвилювати співробітників ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» тому ми проводимо поступальну стратегію, спрямовану на скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу. Для цього реалізуються програми, що сприяють підвищенню енергетичної ефективності. Досвід доводить, що ефективне використання енергії не тільки зменшує витрати, а й допомагає скоротити викиди CO2 в атмосферу.

   ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» У 2018 році було витрачено 1 200 000 гривень на монтаж і установку першого рекуператора теплого повітря, результатом роботи якого стало повернення тепла з обладнання в цеху, що більш ніж 30% скоротило викид CO2 в атмосферу, і на 15% знизило споживання деревної пелети. За планом, до кінця 2021 року буде встановлено другий рекуператор, на монтаж і установку якого виділили 1 490 000 гривень. Даний рекуператор зможе повертати тепло з усього обладнання в цеху, що безумовно забезпечить комфортні умови для роботи співробітників, і значно скоротить освіти викидів CO2, а також призведе до додаткового скорочення споживання деревної пелети.

   ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» має власну спеціалізовану лабораторію, завдяки якій контролює викиди парникових газів і гарантує безпеку навколишнього середовища.