СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

Тенденції зростання гнучкого пакування у світі

   Від COVID-19 до сталого розвитку два експерти ExxonMobil – Франсуа Шамбон, менеджер з глобального стратегічного маркетингу поліетилену, та Етьєн Лерну, старший технолог, – дивляться, що чекає на ринок гнучкого пакування в майбутньому.

В цей час зростання пакувальної індустрії обумовлено двома мега тенденціями: зростанням світового населення і зростання середнім класом. У порівнянні з сьогоднішніми 7,5 мільярдами, прогнозується, що до 2040 року населення світу досягне 9,2 мільярда. Тим часом за прогнозами, середній клас у світі зросте на 66% – з 3 мільярдів до більш ніж 5 мільярдів у наступні десять років, люди житимуть довше, здоровіше та краще живе.

Підвищення рівня життя призведе до розширення доступу до автомобілів, техніки та електроніки. Це особливо вірно щодо Китаю, де ВВП на душу населення, за оцінками, потроїться і перевищить 40 000 доларів до 2040 року, що буде аналогічно до купівельної спроможності в Європейській ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) у 2030 році.

Перспективи зростання попиту на хімічні продукти

   Ці мега тенденції призведуть до ймовірного зростання світового попиту на хімічні продукти майже на 45% лише протягом наступного десятиліття, або приблизно на 4% на рік. Це збільшення перевищує прогнози зростання енергетики та ВВП за той самий період. Прогнозується, що вплив на промисловість пластмас включатиме:

  • Споживчий попит на пластмаси, добрива та інші хімічні речовини зростатиме в міру зростання доходів
  • Олефіни та ароматичні вуглеводні є основними будівельними блоками для пластмас та інших споживчих товарів.
  • Виробники розглядають пластмаси як легкі та міцні матеріали, які можуть покращити характеристики продукції, від пакування до автомобільних запчастин та медичних пристроїв.

Очікується, що майже все це зростання відбуватиметься у світі, що розвивається, дві третини, з яких – в Азійсько-тихоокеанському регіонові. Очікується, що до 2040 року Індія та Китай досягнуть середнього класу населення, що перевищує один мільярд людей, що стимулюватиме попит на пакування і, зокрема, поліетилен (ПЕ).

Джерело https://packagingeurope.com/