СУЧАСНИЙ ЗАВОД
З ВИРОБНИЦТВА ГНУЧКОГО ПАКОВАННЯ
Київська область, с. Рославичі,
вул. Нова б. 2

Ми створюємо пакування, щоб харчові продукти стали доступними та безпечними для людей.
office@parusflex.com

ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» турбота про екологію.

Співробітники ТОВ «ТИПОГРАФІЇ «ПАРУС» не на словах дбають про екологію, для цього ми розглянули стратегію, мета якої – відправляти всі відходи виробництва на вторинне перероблення:

• поліпропілену

• LD

• CPP

В рамках даної стратегії, при виробництві плівок ми збільшили використання відновлюваних матеріалів, а також втілюється технологія зменшення ваги полімерних матеріалів.

Крім того, ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» відповідально підходить до питання відходів виробництва, частина відходів переробляється безпосередньо на виробництві, а частина, яка підлягає поділу та сортуванню, передається на перероблення.

Головна мета цих дій – підготовка до екологічно безпечного зберігання, перевезення, утилізації, а також повторного використання перероблених відходів. Для цього на ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» використовується гранулятор, він переробляє відходи поліетиленової плівки без печатки в гранули, далі вони вдруге використовуються для виготовлення плівки, яку будуть застосовувати для нехарчових продуктів. В даному процесі проводяться технологічні дії, в результаті яких відбуваються зміни фізичних, хімічних і біологічних властивостей відходів.

Згідно зі звітом за минулий рік, нашим підприємством було перероблено у вторинну гранулу 90% відходів плівок без печаті.

73,2% інших відходів виробництва було відправлено на вторинне перероблення.

Для цього, на підставі тендера, ми вибрали підприємство – партнера, яке є спеціалізованою організацією, ліцензованої відповідно до європейських норм і стандартів, для перетворення відходів в новий продукт, і він зможе прослужити тривалий час на благо суспільства.

Перероблювання відходів поліпропілену в гранулу, з якої надалі виробляють різні вироби для таких сфер як:

– Будівництво; (Водопровідні та каналізаційні труби, активно впроваджуються в експлуатацію і газові). Налагоджено виробництво кранів з ПП і сполучних частин труб.

– Автомобільна промисловість; з нього виготовляють патрубки (вентиляції, системи охолодження і т. д.), ущільнювачі (дверей, капота і кузова), килимки.

– Побутові товари: налагоджений масовий випуск тари будь-яких типів і розмірів. Це каністри, ящики, короби та мішки для сміття.

В результаті вдруге використання переробленого матеріалу зберігається недоторканими природні ресурси Землі.

В цей час співробітниками ТОВ «ТИПОГРАФІЯ «ПАРУС» проводиться розробка та тестування повністю біорозкладного пакування, яке повністю розкладається під дією кисню і не потребує спеціальної обробки або утилізації.

Це приведи до поліпшення екологічної обстави на планеті